assecura_abc  
assecura_Mont_Blanck  
WARTAdirect  
...auto w leasingu
a ubezpieczenie!!!
 
Ubezpieczenia dla Ciebie

Ubezpieczenia OC, AC oraz na życie

Jesteśmy firmą, która udziela innym pomocy w pozyskiwaniu i wyborze bezpiecznej formy ubezpieczenia na życie, w tym dla firmy czy OC. Zakres naszych działań obejmuje różnorodne sytuacje oraz istotne elementy ludzkiej egzystencji. Na naszej stronie sprawdzisz nasze świadczenia rodzinne, mieszkaniowe, zawodowe, jak i podróżnicze. Ponadto, dzielimy się także naszą wiedzą w tych tematach w formie interesujących artykułów i wpisów.

Ubezpieczenia dla firmy i OC

Bardzo częstą potrzebą naszych Klientów jest uzyskanie zabezpieczenia nie tylko na potrzeby życia rodzinnego, ale również zawodowego. Sprawy związane z finansowaniem, utrzymaniem dobrze prosperującego biznesu są bardzo związane z dodatkowym wsparciem budżetu w nagłych sytuacjach. Poza tym, zajmujemy się sprzedażą OC, co niezmiennie jest jedną z najlepszych form zadbania o siebie i swoich bliskich. W każdej chwili możesz zadzwonić pod naszą infolinię, gdzie doradca bezpłatnie udzieli Ci niezbędnych informacji do podjęcia ostatecznej decyzji i zdecydowania się na współpracę znami.

Ubezpieczenie samochodu

W tej zakładce dowiesz się, jak uzyskać korzystne i szybkie ubezpieczenie samochodu, które będzie Cię wspierać w trakcie codziennych, jak i dłuższych podróży. W razie wypadku lub uszkodzenia auta, Twój budżet nie ucierpi, a Ty będziesz spokojny o swoje zdrowie, a także prace naprawcze czy serwisowe pojazdu.

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Ten typ składki jest polecany osobom, które posiadają lokale na własność. Ubezpieczenie domu i mieszkania chroni podczas wynajmu pomieszczeń innym ludziom, ale również przy niemożliwych do przewidzenia sytuacjach takich, jak katastrofy naturalne, pożary, uszkodzenia budynku, zerwanie dachu i wiele innych.

Ubezpieczenie turystyczne

Jeśli lubisz podróżować lub często wyjeżdżasz na dłuższe wakacje i zagraniczne urlopy, zwróć uwagę na świadczone przez nas ubezpieczenie turystyczne. Jest to szczególnie istotna forma ochrony zdrowia i w przypadku utraty mienia, kiedy znajdujemy się za granicą czy w kraju na wczasach wypoczynkowych.

Ubezpieczenie dla rodziny

Jest to bardzo istotna kategoria naszej strony internetowej i udzielanej przez nas pomocy. Ubezpieczenie dla rodziny warto zastosować zarówno w kontekście par bezdzietnych, jak i szczególnie – podczas posiadania większej liczby potomków. Aby poznać konkretne wytyczne, skontaktuj się z nami telefonicznie!

!!! Telefony alarmowe !!!

allianz_logo.png
aviva_logo.png
axa_logo.png
benefia-logo.png
compensa-logo.png
concordia-logo.png
logo_DAS7.png
logo_Hestia_40.png
generali1-logo.png
logo-hdi-asekuracja.png
inter-polska-logo.png
logo-inter-risk.png
link4-logo.png
mtu-logo.png
tuw-pocztowe-logo.png
logo-gothaer.png
pzm-logo.png
pzu-logo.png
signal-logo.png
tuw-logo.png
tuz-logo.png
uniqa-logo.png
logo-warta-new.png
Copyright© 2011 - 2022 ASSECURA • Licencja dla: ASSECURA • Projekt i wykonanie YUMS