assecura_abc  
assecura_Mont_Blanck  
WARTAdirect  
...auto w leasingu
a ubezpieczenie!!!
 

Podróż - Travel

Ubezpieczenie na wypadek braku śniegu

Ubezpieczenie na wypadek braku śniegu

Jeśli trasy zjazdowe będą zamknięte z powodu złej pogody wypłacamy 40 zł dziennie rekompensaty za brak możliwości jazdy na nartach. Dodatkowo zwracamy 80 proc. kosztów niewykorzystanego karnetu uprawniającego do korzystania z wyciągów oraz uczestnictwa w zajęciach szkółki narciarskiej, jeśli nie możesz zjeżdżać ze względu na wypadek czy chorobę objętą ochroną ubezpieczeniową.
 

Dla kogo?

Dla każdego, kto nie chce ponosić z własnej kieszeni wydatków, które są zbędne w przypadku np. braku śniegu, choroby czy wypadku.
 

Dlaczego warto?

Gdy po przybyciu na miejsce wypoczynku okazuje się, że wszystkie trasy zjazdowe w okolicy są zamknięte z powodu niekorzystnych warunków pogodowych, tracisz nie tylko dobry humor, ale i pieniądze.

Możemy Ci go nieco poprawić wypłacając 40 zł rekompensaty za każdy dzień zamknięcia tras zjazdowych w okolicy. Co najważniejsze, rekompensata obejmuje nie tylko przypadki, w których nie możesz zjeżdżać ze względu na brak śniegu, ale też gęstą mgłę, zagrożenie lawinowe czy zadymkę śnieżną.

Dodatkowo, jeśli nie możesz zjeżdżać z powodu choroby czy wypadku, zwrócimy Ci 80 proc. kosztów niewykorzystanego karnetu uprawniającego do korzystania z wyciągów oraz uczestnictwa w zajęciach szkółki narciarskiej.

Copyright© 2011 - 2018 ASSECURA • Licencja dla: ASSECURA • Projekt i wykonanie YUMS